Ботев (Пд) - Левски 3:1, V кръг - сезон 2021/22 | 20.08.2021 (РЕПОРТАЖ)

Отборът на Ботев (Пловдив) разби Левски с 3:1 при завръщането на Тодор Неделев като титуляр след повече от осем месеца. В дербито от 5-ия кръг на efbet Лига “канарчетата” категорично надиграха гостите, които играха 45 минути с човек по-малко. Неделев бе точен от дузпа в 45-та минута, а за нарушението Патрик-Габриел Галчев бе изгонен. Симеон Славчев си отбеляза автогол в 65-та минута, а третото попадение за пловдивчани бе дело на Антоан Бароан в 75-та минута. Радослав Цонев върна един гол от дузпа в 80-та минута. РЕПОРТАЖ: Ботев (Пд) - Левски 3:1, V кръг - сезон 2021/22 | 20.08.2021 Важни моменти / Timestamps: 00:00 - начало на видеото 01:05 - отменен гол на Ботев (Пд) 05:36 - директен червен картон за Галчев от Левски 07:10 - 1:0 за Ботев (Пд) от дузпа 08:20 - 2:0 за Ботев (Пд) след автогол на Славчев 09:40 - 3:0 за Ботев (Пд) 12:00 - Левски връща един гол от дузпа АБОНИРАЙТЕ СЕ за още... / SUBSCRIBE for more... [ https://www.youtube.com/channel/UCGU0JCM9eNZq06b3Mf4hBxQ
] TikTok ->
Ключови думи / Hashtags: #ботевпловдив #левски #efbetleague #firstleague #highlights #първалига #ефбетлига #репортаж #botevplovdiv #levski Всички права принадлежат на съответните им собственици. / All rights belong to their respective owners.